O firmie

NASZE POCZĄTKI

Startując w Polsce w roku 2009 firma AVC, choć zaczynała od podstaw, nie była nowicjuszem. Jej założyciele wnieśli do niej swoje ponad pięcioletnie doświadczenia z pracy na wymagających zagranicznych rynkach. Dzięki temu już od początku standardy działania firmy stały na najwyższym, światowym poziomie i między innymi w tym też należy dopatrywać się źródeł jej sukcesów.
W ofercie firmy AVC, oprócz sprzedaży czy wynajmu sprzętu audiowizualnego, od samego początku było również projektowanie  systemów AV, rozbudowa istniejących, integracja z nowoczesnymi podzespołami, także szkolenia tematyczne i bieżący serwis.

 

 

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY

PROJEKTOWANIE

Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie oraz ciągła praktyka w znajdowaniu optymalnych rozwiązań - to podstawy skutecznej współpracy z Klientami przy projektowania dla systemów AV, które spełnią wszystkie ich oczekiwania. 

DYSTRYBUCJA SPRZĘTU

Firma nasza jest autoryzowanym dealerem światowych producentów rozwiązań Audio-Video, począwszy od standardowych urządzeń prezentacyjnych po rozbudowane systemy prezentacji interaktywnych. Naszymi Partnerami są m.in. firmy takie jak Epson, Crestron, Sony, Kramer, Nec i wiele innych. 

INTEGRACJA

Poprzez dokładną analizę zastanych warunków oraz docelowego wykorzystania systemu i staranny dobór nowych elementów systemu, umożliwiamy ciągły jego rozwój i swobodną rozbudowę w przyszłości, co w czasach nieustających zmian technologicznych pozwala na stabilność prowadzenia biznesu i wymierne oszczędności. 


 

NASZA MISJA

Ambicją firmy AVC jest zapewnienie swoim Klientom pełnego komfortu i bezpieczeństwa, a jako swą misję firma traktuje dostarczanie im najnowocześniejszych rozwiązań AV, od standardowych typowych zastosowań po najbardziej wymagające i skomplikowane systemy audiowizualne i prezentacyjne, dopasowane do indywidualnych warunków graczy biznesowych.

KIM JESTEŚMY

Firma AVC  to zespół doświadczonych projektantów systemów AV, którzy wraz z profesjonalnymi sprzedawcami i w ścisłej współpracy z Klientami z całej Polski tworzą nowoczesne rozwiązania na miarę konkretnych i aktualnych ich potrzeb. Siedzibą firmy jest Rzeszów, który obecnie jest jednym z najszybciej rozwijającym się miast w Polsce, w czym swój wieloletni wkład ma również firma AVC.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
8.00 - 16.00
Szanując Państwa czas - uprzejmie prosimy o wcześniejszy
kontakt telefoniczny przed wizytą w naszym biurze.