Rozwiązania
Sprawdź co mamy w naszej ofercie
Monitory interaktywne

Zachęcamy naszych klientów do wykorzystywania najnowszych, innowacyjnych technologii prezentowania danych dzięki stosowaniu oferowanych przez nas interaktywnych monitorów dotykowych renomowanych firm. Dzięki odpowiedniemu doborowi urządzeń o najlepszych parametrach gwarantujemy przy tym najwyższą dostępną rozdzielczość, jasność i kontrast obrazu (niezależnie od światła zewnętrznego!), a także błyskawiczne czasy reakcji i intuicyjną obsługę.

pozostałe produkty z tej kategorii
Monitory interaktywne
Przyłącza multimedialne
Przyłącza multimedialne

Dbamy nie tylko o najwyższy poziom technologicznego wyposażenia sali konferencyjnej, ale także o estetykę jej wykorzystywania. Dlatego proponujemy naszym klientom korzystanie z nowoczesnych przyłączy multimedialnych, integrujących pełną gamę wymaganych złączy obrazowych i dźwiękowych, jak również przesyłanie danych sieciowych i zasilanie urządzeń. Koniec z poniewierającymi się wszędzie kablami!

pozostałe produkty z tej kategorii
Systemy sterowania

Stosowane przez nas systemy sterowania wyposażeniem sal konferencyjnych nie wymagają od użytkowników wiedzy informatycznej ani nawet szczególnych predyspozycji technologicznych. Specjalne aplikacje wyposażone w czytelny interfejs graficzny w niezwykle intuicyjny sposób pozwalają na szybki wybór poszczególnych urządzeń lub systemów i łatwą regulację odpowiednich parametrów.

Systemy sterowania
Digital Signage
Digital Signage

Oferowane przez nas systemy cyfrowej prezentacji informacji charakteryzują się niezwykle szeroką gamą wyświetlaczy elektronicznych i współpracujących z nimi podzespołów. Dzięki temu mogą być precyzyjnie dostosowane do warunków stawianych zarówno przez pomieszczenia, w jakich mają być wykorzystywane, jak i konkretnych zastosowań i rodzajów prezentowanych materiałów. Szybkie i efektywne zarządzanie wyświetlanymi informacjami zapewnia wygodny w obsłudze, intuicyjny system zarządzania treścią (CMS).

Projektory do kina domowego

Każdą realizację związaną z zaprojektowaniem i wyposażeniem prywatnych pomieszczeń przeznaczonych do spełniania funkcji kina domowego traktujemy całkowicie indywidualnie, biorąc pod uwagę kluczowe parametry sali, ekranu i odpowiedniego nagłośnienia. Mając do dyspozycji niezwykle szeroki wybór urządzeń do kina domowego możemy zagwarantować idealne dopasowanie modelu projektora, gwarantującego wspaniałą zabawę i relaks w czasie domowych seansów.

Projektory do kina domowego
Projektory instalacyjne
Projektory instalacyjne

Dbamy o to, by odpowiednie wyposażenie sali konferencyjnej przekładało się na maksymalny komfort i efektywność spotkań biznesowych. Dzięki nowoczesnym projektorom instalacyjnym spełniającym najbardziej wyśrubowane kryteria jasności, kontrastu i geometrii obrazu jesteśmy w stanie zagwarantować idealne warunki funkcjonowania sali konferencyjnej, niezależnie od jej wielkości, kształtu czy oświetlenia.

Wideokonferencja

Wykorzystujemy najnowocześniejsze systemy wyposażenia pomieszczeń firmowych w urządzenia umożliwiającą przeprowadzanie efektywnych, wirtualnych spotkań konferencyjnych, bazujących nie tylko na przekazie werbalnym, ale przede wszystkim w naturalny sposób przekazujących „mowę ciała” uczestników spotkania. Oprócz infrastruktury stałej (kamery, wyświetlacze, nagłośnienie) stosowane przez nas rozwiązania pozwalają na wygodny udział w wideokonferencji również użytkownikom rozwiązań mobilnych, np. smartfonów czy notebooków.

Wideokonferencja
Monitory Wielkoformatowe
Monitory Wielkoformatowe

Oferowane przez nas wyświetlacze wielkoformatowe stanowią doskonałą alternatywę dla projektora lub – w zależności od sali konferencyjnej – mogą stanowić jego idealne uzupełnienie. Charakteryzują się wysokim kontrastem i jasnością obrazu, dzięki czemu obraz pozostaje czytelny nawet w słonecznym lub mocno oświetlonym pomieszczeniu. Ich zalety to także niezwykle szerokie kąty widzenia, uzyskane dzięki wykorzystaniu najnowszych matryc obrazowych, oraz niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Dystrybucja syngału

Tylko właściwie zaprojektowany i zrealizowany system dystrybucji sygnału zapewnia jego bezstratne przesyłanie począwszy od źródła, aż po urządzenia końcowe, a w rezultacie – najwyższą jakość dźwięku i obrazu. Dlatego oferujemy pełen zakres rozwiązań technologicznych związanych z dystrybucją sygnału audio-wideo, bazując na najwyższej jakości okablowaniu, złączach i akcesoriach renomowanych producentów.

Dystrybucja syngału
Nagłośnienie
Nagłośnienie

Wyraźne sygnały audio oraz łatwe, bezproblemowe rozumienie innych rozmówców zależą nie tylko od poziomu głośności. Równie istotne jest właściwe zaprojektowanie systemu nagłośnienia, tak aby idealnie współgrał on z akustyką pomieszczenia, nie powodując odbić dźwięku, męczącego echa i pogłosu. Dlatego oferujemy poza wyposażeniem sali konferencyjnej w wysokiej jakości głośniki renomowanych firm, zapewniamy przede wszystkim ich odpowiedni dobór, rozmieszczenie i montaż.

Ekrany projekcyjne

Tylko odpowiedni dobór wielkości, gładkości, jasności i wielu innych parametrów powierzchni ekranu, na który rzutowany jest obraz, przekłada się na jego idealną jakość w postaci wyrazistych, wiernie oddanych barw, wspaniałego kontrastu, a także wysokiej realnej rozdzielczości. Dlatego w naszych rozwiązaniach wykorzystujemy ekrany projekcyjne najlepszych, najbardziej renomowanych producentów ekranów z całego świata, precyzyjnie dostosowując ich parametry do konkretnych realizacji.

Ekrany projekcyjne
Systemy konferencyjne
Systemy konferencyjne

Dawno minęły już czasy, w których za jakość dźwięku podczas wideokonferencji odpowiadał pojedynczy mikrofon aparatu telefonicznego. Oferowane przez nas systemy konferencyjne pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości dźwięku, a przez to brak problemów z usłyszeniem i zrozumieniem rozmówców. W zależności od wielkości i rodzaju sali konferencyjnej wykorzystujemy różne rozwiązania technologiczne, które łączy jedno – są skuteczne!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
8.00 - 16.00
Szanując Państwa czas - uprzejmie prosimy o wcześniejszy
kontakt telefoniczny przed wizytą w naszym biurze.