Handel i transport
Coraz bardziej wymagający klienci, coraz mocniej śpieszący się podróżni – współczesny świat pędzi do przodu tak szybko, że skupienie choć na chwilę uwagi oglądających wymaga stosowania najnowszych, najbardziej kreatywnych technologii. Klucz do sukcesu to wzbudzeniu zainteresowania, poprzez podanie spersonalizowanych, dobrze dobranych informacji w nowoczesnej i eleganckiej formie.
Cyfrowa walka o klienta

Centra handlowe i sklepy powierzchniowe dawno przestały być lokalami służącymi wyłącznie do wykonywania zakupów, przeobrażając się w miejsca, w których po prostu spędza się czas. Autentyczne zainspirowanie i zachęcenie klienta do zapoznania się z ofertą sklepu stało się przez to trudniejsze i wymaga zastosowania całej palety nowoczesnych technik spod znaku Digital Signage. 

Składają się nań rozmieszczone w odpowiednich miejscach wyświetlacze elektroniczne, informujące potencjalnych kupujących o aktualnych promocjach, odpowiednio spersonalizowanych ofertach i akcjach reklamowych, dopasowanych do miejsca, pory dnia a nawet profilu osób odwiedzających. Najważniejszy jest jednak specjalny system zarządzania komunikacją cyfrową, umożliwiający – zwykle w prosty sposób i z jednego miejsca – skuteczne i adekwatne do potrzeb sklepu działania informacyjne i reklamowe.

Przyjazdy i odjazdy, przyloty i odloty

Osobną kategorią miejsc, w których zastosowanie oferowanego przez naszą firmę skutecznego systemu Digital Signage jest sprawą kluczową, są wszelkiego rodzaju budynki związane z transportem osób. Należą do nich m.in. dworce autobusowe i kolejowe, nieduże przystanki miejskie oraz ogromne lotniska – wszystkie te lokalizacje łączy ta sama potrzeba dostarczenia podróżnym informacji podanych w jak najwygodniejszy, a równocześnie maksymalnie czytelny i szybki sposób.

Na skuteczność realizacji takiego systemu składa się m.in. odpowiedni dobór wyświetlaczy elektronicznych, począwszy od niedużych monitorów, a na potężnych ekranach skończywszy, wykorzystujących wszystkie najnowsze technologie takie jak LCD, OLED czy plazma. Kluczowym elementem jest jednak jak najszybsze sterowanie systemem dystrybucji informacji wraz z kontrolą wszystkich elementów systemu.

Odpowiedzialność i doświadczenie

Realizacje projektów z zakresu Digital Signage wiążą się z naszej strony nie tylko z indywidualnym traktowaniem każdego zamówienia oraz doborem odpowiednich urządzeń i oprogramowania, ale także z wyjątkowo skrupulatnym testowaniem całego systemu pod kątem jego niezawodnej, skutecznej i wieloletniej pracy. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności i wagi tego typu projektów, ale równocześnie mamy pewność, że skrupulatnie przestrzegane procedury oraz wieloletnie doświadczenie pozwala na uzyskanie 100-procentowej satysfakcji naszych klientów.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
8.00 - 16.00
Szanując Państwa czas - uprzejmie prosimy o wcześniejszy
kontakt telefoniczny przed wizytą w naszym biurze.