Hotele i restauracje
Wyjście naprzeciw oczekiwaniom gości wymaga od właścicieli hoteli i restauracji otwarcia się na najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki przemyślanej, dobrze zaplanowanej modernizacji możliwe jest spełnienie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, a przez to zapewnienie im wyjątkowych warunków do odpoczynku i relaksu.
Właściwie dobrane nagłośnienie

Wybór i profesjonalny montaż odpowiednio dobranego nagłośnienia to jeden z podstawowych warunków tworzenia wspaniałej, przyjaznej atmosfery panującej w restauracji, kawiarni czy pubie. W tego typu rozwiązaniach kluczowa nie jest przy tym sama moc urządzeń czy natężenie dźwięku, ale przede wszystkim wiedza i doświadczenie w realizacji projektów nagłośnieniowych, owocująca doborem optymalnych rozwiązań. 

 

Równie istotny jest także właściwy montaż, zapewniający równomierne pokrycie nagłośnieniem całego lokalu, wraz z dbałością o jak najlepsze wydobycie barwy i dynamiki odtwarzanych dźwięków.

Zmienna wielkość sal konferencyjnych

Jednym z wyzwań, jakie stoją przed współczesnymi hotelami, pełniącymi także coraz częściej rolę centrów konferencyjnych, jest zapewnienie gościom pomieszczeń o idealnie dostosowanej wielkości. Przy czym czasem jest to wielkość zmieniająca się bardzo dynamicznie – tam, gdzie przed południem potrzebnych jest kilka odrębnych pomieszczeń, po południu może być wymagana jedna ogromna sala swobodnie mieszcząca wszystkich uczestników jakiegoś zjazdu czy sympozjum. 

 

W tego typu sytuacji idealnie sprawdza się system przesuwania ścianek działowych, pozwalający w krótkim czasie całkowicie przekonfigurować przestrzeń konferencyjną – nawet jedna osoba wykona takie zadanie szybko i bez wysiłku. Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom, w ślad za nowym podziałem pomieszczeń automatycznie dopasowany zostanie podział na strefy odrębnego nagłośnienia czy dystrybucji obrazu, bez konieczności angażowania do tego celu dodatkowych pracowników.

Wygodny system monitorów informacyjnych

Koniec z drukowaniem setek niepotrzebnych stron z informacjami, koniec z przestarzałymi, dawno nieaktualizowanymi komunikatami. Dzięki zintegrowanemu systemowi monitorów wraz z oprogramowaniem do wygodnego zarządzania treścią, która jest na nich wyświetlana, goście w hotelu zostaną obsłużeni w najszybszy i najwygodniejszy z możliwych sposobów. 

 

Rozbudowany system komunikatów pozwala nawet na imienne powitanie gościa w różnego typu pomieszczeniach, wyświetli mu informacje o atrakcjach dostępnych w hotelu, zasugeruje wybór wyróżnionych danego dnia dań z menu restauracji, a nawet pokaże prognozę pogody dla najbliższej okolicy.

Odpowiednie wyświetlacze mogą być także umieszczone przed każdą salą konferencyjną, zapewniając wygodne przekierowanie gości do właściwych pomieszczeń oraz wyświetlenie im dodatkowych, potrzebnych informacji, takich jak np. agenda spotkania.

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
8.00 - 16.00
Szanując Państwa czas - uprzejmie prosimy o wcześniejszy
kontakt telefoniczny przed wizytą w naszym biurze.