Korporacje
Dobre funkcjonowanie i rozwój firmy można skutecznie wspomóc poprzez właściwe przygotowanie pomieszczeń do spotkań biznesowych. Sale konferencyjne, recepcje, showroomy i meeting-roomy wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne to najlepsza wizytówka firmy i ważny element jej sukcesu.
Nowoczesne sposoby przekazu treści

Właściwe wyposażenie sal konferencyjnych obejmuje zaawansowane systemy audio-wizualne, służące do przekazywania informacji w efektowny, a przede wszystkim efektywny sposób. Oferowane przez nas rozwiązania obejmują szeroki zakres sposobów prezentacji i wykorzystywania różnorodnych nośników informacji, lecz równocześnie są niezwykle proste w obsłudze. 

 

Wiele urządzeń, znajdujących się nawet w różnych pomieszczeniach, może być obsługiwane zdalnie z jednego miejsca, za pomocą przejrzystego, intuicyjnego interfejsu.

Wygoda, bezproblemowa komunikacja

Niezależnie od uwarunkowań zewnętrznych stosowane przez nas systemy wideo-konferencyjne umożliwiają sprawną i błyskawiczną komunikację w każdych warunkach. Co ważne, dotyczy ona zarówno przekazu na poziomie audio (z bardzo wysoką jakością dźwięku), jak i czytelnego, wyraźnego obrazu rozmówców, zbliżając spotkanie biznesowe do formy kontaktu bezpośredniego tak bardzo, jak to jest tylko możliwe.

Mniejsze pomieszczenia są równie ważne

Dbając o całościowy rozwój firmy warto także pamiętać o odpowiednim wyposażeniu mniejszych pomieszczeń, takich jak tzw. meeting-roomy lub silent-roomy. Możliwość podłączenia większego monitora lub telewizora, złącza sieciowe – to podstawowe elementy, które poprawiają jakość i efektywność pracy w tego typu pokojach.

Porządek i wygoda

To zadziwiające, jak duży wpływ na dobrą atmosferę pracy i ograniczenie liczby konfliktów ma przemyślany system rezerwacji sal biznesowych, prosty w obsłudze i dostępny dla dużej liczby uprawnionych do tego osób. Ciekawostką jest przy tym fakt, że oferowane przez nas rozwiązania niezależnie od samej rezerwacji sali umożliwiają też zamówienie do niej cateringu – wszystko z poziomu tabletu.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
8.00 - 16.00
Szanując Państwa czas - uprzejmie prosimy o wcześniejszy
kontakt telefoniczny przed wizytą w naszym biurze.