Rezydencje i apartamenty
Mój dom, to nie tylko moja twierdza, ale przede wszystkim sfera dostępu do najlepszej rozrywki i relaksu. Niezwykle ważne jest również takie rozplanowanie sterowania całym wyposażeniem, takim jak światła, klimatyzacja czy rolety okien, aby można było tego dokonać w możliwie szybki, wygodny i intuicyjny sposób.
Prywatne kino w domu

Wyposażenie prywatnej sali kinowej wymaga nie tylko zastosowania odpowiednich urządzeń, ale przede wszystkim ich właściwego doboru i montażu. Sercem kina domowego jest zawsze wysokiej klasy projektor, oferujący najlepszą kolorystykę i dynamikę obrazu, głębię czerni i szybkie odświeżanie, przy równocześnie możliwie bezszelestnej, bezgłośnej pracy. 

 

Proces zaprojektowania i przygotowania sali do kina domowego jest jednak znacznie bardziej skomplikowany i obejmuje także wybór indywidualnie dobranego okablowania i nagłośnienia, poprzedzonego specjalnie przeprowadzonymi badaniami i obliczeniami akustycznymi. Jakość obrazu zależy zaś nie tylko od specjalnie dobranego projektora, ale także wyboru właściwego ekranu i kończącej cały montaż kalibracji systemu.

Wygodne sterowanie… wszystkim

Inteligentna rezydencja na miarę XXI wieku dba o maksymalny komfort swoich mieszkańców, przejmując od nich wiele prostych obowiązków związanych ze sterowaniem i regulacją poszczególnych funkcji i zadań. Oferowane przez nas systemy pozwalają na pełną integrację zarządzania różnego rodzaju działaniami w jednej wygodnej w użyciu aplikacji na smartfona czy tablet.

 

Dzięki niej bez ruszania się z fotela użytkownik może sterować oświetleniem w całym domu, zmieniać ustawienie rolet, otwierać i zamykać bramy lub drzwi, regulować ustawienia klimatyzacji czy pracę wentylacji. Poziom integracji zależy przy tym tylko od decyzji mieszkańców, którzy mogą również na przykład w wygodny sposób zautomatyzować czynności związane z obsługą basenu lub podlewaniem ogrodu. Dobrze przeprowadzona instalacja pozwala na całkowitą integrację systemu sterowania, zapewniając użytkownikom pełną kontrolę nad całym domem, niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdują.

Nagłośnienie na najwyższym poziomie

Budując lub wyposażając dom lub rezydencję, szczególną uwagę warto zwrócić na zaprojektowanie optymalnie dobranych, wielostrefowych systemów nagłośnienia poszczególnych pomieszczeń. Oferowane przez nas rozwiązania oparte są zawsze na indywidualnie przeprowadzanych badaniach akustycznych i wieloletnim doświadczeniu, pozwalających na indywidualne dobranie najlepszych głośników, podzespołów i okablowania służącego do stworzenia  wielostrefowego nagłośnienia pokoi, a nawet niezawodnych rozwiązań związanych z nagłośnieniem basenów w rozbudowanych rezydencjach mieszkalnych.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
8.00 - 16.00
Szanując Państwa czas - uprzejmie prosimy o wcześniejszy
kontakt telefoniczny przed wizytą w naszym biurze.